Ο Εθνικός Οργανισμός Δημόσιας Υγείας (ΕΟΔΥ) ανακοινώνει την πρόσληψη τεσσάρων (4) υπαλλήλων με καθεστώς έκδοσης δελτίου παροχής υπηρεσιών (με διάρκεια έως 30/6/2021) στο Κεντρικό Εργαστήριο Δημόσιας Υγείας (ΚΕΔΥ – Βάρη) στο πλαίσιο αντιμετώπισης πιθανών ύποπτων κρουσμάτων κορωνοϊού,
Οι θέσεις αφορούν σε:
ΤΕ Τεχνολόγων Ιατρικών Εργαστηρίων (4)
Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να υποβάλουν την αίτηση εκδήλωσης ενδιαφέροντος (σε κλειστό φάκελο) είτε αυτοπροσώπως είτε με άλλο εξουσιοδοτημένο από αυτούς πρόσωπο, εφόσον η εξουσιοδότηση φέρει την υπογραφή τους θεωρημένη από δημόσια αρχή ,είτε ταχυδρομικά με συστημένη επιστολή στη Γραμματεία του Ε.Ο.Δ.Υ., Αγράφων 3-5, Μαρούσι, Τ.Κ 15123. Η υπηρεσία θα λειτουργεί καθημερινά, Δευτέρα έως Παρασκευή, από τις 9:00 έως τις 15:00 για την παραλαβή των αιτήσεων.
εοδυ 3.2021