Με τέσσερις νέους υπαλλήλους ενισχύονται οι υπηρεσίες του δήμου Αμαρουσίου, με συμβάσεις εργασίας 12μηνης διάρκειας, για την υλοποίηση του Υποέργου 1 : « “Κέντρο Κοινότητας Δήμου Αμαρουσίου” της Πράξης “Δημιουργία και Λειτουργία Κέντρου Κοινότητας Δήμου Αμαρουσίου”
Συγκεκριμένα, οι συμβάσεις αφορούν σε:
ΠΕ ή ΤΕ Κοινωνικού Λειτουργούς (3)
ΠΕ Ψυχολόγων (1)
Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να συμπληρώσουν την αίτηση με κωδικό «ΕΝΤΥΠΟ ΑΣΕΠ ΣΟΧ5» και να την υποβάλουν αποκλειστικά ταχυδρομικά με συστημένη επιστολή, στα γραφεία της υπηρεσίας στην ακόλουθη διεύθυνση: Δήμος Αμαρουσίου Βασ. Σοφίας 9 & Δημ. Μόσχα, Τ.Κ. 15124, Μαρούσι, απευθύνοντάς την στο Τμήμα Ανάπτυξης Ανθρώπινου Δυναμικού της Δ/νσης Διοίκησης & Ανθρώπινου Δυναμικού, έως 5 Μαΐου 2021.
Δήμος Αμαρουσίου 4.2021