Με εικοσιπέντε (25) νέους υπαλλήλους ενισχύονται οι υπηρεσίες του δήμου Αιγάλεω, με συμβάσεις εργασίας 8μηνης διάρκειας, για την κάλυψη παροδικών ή πρόσκαιρων αναγκών του δήμου.
Συγκεκριμένα, οι συμβάσεις αφορούν σε:
ΔΕ Ηλεκτρολόγων (2)
ΔΕ Οδηγών (με άδεια Γ΄(C) κατηγορίας και κάρτα ψηφιακού ταχογράφου) (3)
ΥΕ Εργατών Καθαριότητας (20)
Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να συμπληρώσουν την αίτηση με κωδικό, ΕΝΤΥΠΟ ΑΣΕΠ ΣΟΧ2 ΔΕ/ΥΕ και να την υποβάλουν μαζί με τα απαιτούμενα δικαιολογητικά είτε ηλεκτρονικά (idax_aigaleo@yahoo.gr) είτε ταχυδρομικά με συστημένη επιστολή, στα γραφεία της υπηρεσίας στην ακόλουθη διεύθυνση: Δήμος Αιγάλεω, Ιερά Οδός 364 & Κάλβου, Αιγάλεω, Τ.Κ. 12243, απευθύνοντάς την στο Τμήμα Προσωπικού Ιδιωτικού Δικαίου, υπόψη κας Γρηγορίου Ανθούλας και κας Χατζηπαύλου Ελένης (τηλ. επικοινωνίας: 2132044906, 2132044959), μέχρι 14 Μαρτίου 2022.
Αιγάλεω 3.2022