Με δώδεκα νέες θέσεις εργασίας ενισχύονται οι υπηρεσίες του δήμου Αναργύρων-Καματερού, με συμβάσεις εργασίας από την υπογραφή της σύμβασης έως 31-07-2021, για την υλοποίηση του ευρωπαϊκού προγράμματος «Εναρμόνιση Οικογενειακής και Επαγγελματικής Ζωής» για την Περίοδο 2020-2021, στις δομές των Νηπιακών και Βρεφονηπιακών Σταθμών.
Οι θέσεις αφορούν σε:
ΤΕ Βρεφονηπιοκόμων (4)
ΔΕ Βοηθών Βρεφονηπιοκόμων (3)
ΥΕ Βοηθών Μαγείρων (2)
ΥΕ Προσωπικό Καθαριότητας (3)
Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να συμπληρώσουν την αίτηση με κωδικό ΕΝΤΥΠΟ ΑΣΕΠ ΣΟΧ.6 και να την υποβάλουν, αποκλειστικά ταχυδρομικά με συστημένη επιστολή, στα γραφεία της υπηρεσίας στην ακόλουθη διεύθυνση: ΔΗΜΟΣ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ, Δημοκρατίας 61, Τ.Κ. 135 61 Άγιοι Ανάργυροι, απευθύνοντάς την στο γραφείο Προσωπικού, υπόψη κ. Λουκίας Θεοδωροπούλου (τηλ. επικοινωνίας: 2132023674).
Δήμος Αναργύρων Καματερού 4.2021