Με πέντε νέους υπαλλήλους θα ενισχυθούν οι υπηρεσίες της Περιφερειακής Ενότητας Αρκαδίας, που εδρεύει στην Τρίπολη του Νομού Αρκαδίας, με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου, 8μηνης διάρκειας, για την κάλυψη εποχικών ή παροδικών αναγκών.
Ειδικότερα, οι συμβάσεις αφορούν σε:
ΠΕ Διοικητικού Οικονομικού (1)
ΠΕ Μηχανικών/ Πολιτικών Μηχανικών (1)
ΠΕ Γεωτεχνικών / Κτηνιάτρων (1)
ΤΕ Επαγγελμάτων Υγείας & Πρόνοιας / Επισκεπτών-τριών (2)
Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να συμπληρώσουν την αίτηση με κωδικό ΕΝΤΥΠΟ ΑΣΕΠ ΣΟΧ.6 και να την υποβάλουν αποκλειστικά ταχυδρομικά με συστημένη επιστολή, στα γραφεία της υπηρεσίας στην ακόλουθη διεύθυνση: Περιφέρεια Πελοποννήσου, Ναυπλίου 57, Τ.Κ. 22132, Τρίπολη, απευθύνοντάς την στην Διεύθυνση Διοίκησης – Τμήμα Προσωπικού, υπόψη κας Αικατερίνης Αγγελοπούλου (τηλ. επικοινωνίας: 2713 610105).
Αρκαδία 4.2021