Το Ν.Π.Δ.Δ. Δημοτικό Λιμενικό Ταμείο Πόρου ανακοινώνει την πρόσληψη, με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου, συνολικά
πέντε (5) ατόμων για την κάλυψη εποχικών ή παροδικών αναγκών με την παροχή υπηρεσιών έναντι αντιτίμου του Ν.Π.Δ.Δ. «Δημοτικό Λιμενικό Ταμείο Πόρου», που εδρεύει στον Δήμο Πόρου Νομός Αττικής.
Οι ειδικότητες που ζητούνται είναι οι εξής:
ΔΕ Διοικητικού-Λογιστικού
ΥΕ Γενικών Καθηκόντων
Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να συμπληρώσουν την αίτηση με κωδικό ΕΝΤΥΠΟ ΑΣΕΠ ΣΟΧ.6 και να την υποβάλουν, αποκλειστικά ταχυδρομικά με συστημένη επιστολή στα γραφεία της υπηρεσίας στην ακόλουθη διεύθυνση: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΛΙΜΕΝΙΚΟ ΤΑΜΕΙΟ ΠΟΡΟΥ, Γ. & Κ. ΚΩΣΤΕΛΕΝΟΥ 22, ΠΟΡΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ,
Τ.Κ.18020, υπόψη κου Ελευθερίου Σωτηράκη (τηλ. επικοινωνίας: 2298029120). Οι αιτήσεις υποβάλλονται έως τις 11/02/2021.
Περισσότερες πληροφορίες ΕΔΩ